שאלות ותשובות נפוצות

איך אתם מגיעים לאחוז המענה הגבוה ביותר?

מערכת תגיעו היא המערכת המתקדמת ביותר בשוק אשר ניתנת להתאמה אישית מלאה בכל פרט ופרט.

רק תאשרו את נוסח התבנית להודעת אישור ההגעה, והכל ייעשה לבד. אך במידה שתרצו, תוכלו להתאים כל מאפיין לפי הקהל שלכם.


א. בתגיעו תוכלו לתזמן לא רק את תאריך שליחת ההודעה, אלא גם את שעת שליחת ההודעה מבעוד מועד ובאופן אוטומטי, כך שאם חבר מתעורר מאוחר, אנשים מבוגרים ישנים צהריים או שחברים שלכם עובדים דווקא בלילות וישנים ביום, תוכלו לשלוח את ההודעה בשעה הנוחה להם כך שרוב הסיכויים שהם יענו, וזאת בניגוד לשליחה בשעה רנדומלית.


ב. את כל ההודעות שלנו ניתן לערוך באופן ידני, לכל רשומה ורשומה. למה זה טוב? הודעות תבניתיות נראות רובוטיות, לא מושכות את העין ולא יוצרת הודעה זכירה אצל המוזמן, דבר שמקטין את אחוז המשיבים. במידה שתכתבו הודעה אישית לחברים ולשאר האורחים, היא תהיה יותר זכירה וסיכויי המענה יהיו גבוהים יותר.


ג. מערכת שיחות מוקלטות. המערכת תתקשר באופן אוטומטי פעמיים ביום, בשעות שונות, ועד יומיים לפני האירוע במטרה לקבל מענה מהמוזמן. הסיכוי שלא נשיג את האורחים הוא מאוד נמוך.


ד. בזכות מערכת השיחות המוקלטות שפיתחנו בשם Audiovite, הכל אצלנו מבוצע באופן אוטומטי על ידי מערכת ממוחשבת, כך שאין אצלנו נציגים אנושיים ולא קיימות טעויות הנגרמות מחוסר הבנה בין הנציג למוזמן. לאחר קבלת אישור ההגעה מהמוזמן, המערכת תתעדכן באופן אוטומטי ומיידי, בדיוק כפי שהיא מתעדכנת באישור ההגעה ב SMS. תוכלו לסמוך על המערכת שלנו שתתקשר מספר פעמים ביום ובשעות שונות, מכיוון שאצלנו הכל ממוחשב ומוגדר מראש.

האם השירות הוא בחינם?

ניתן ליצור אירוע בחינם ולהתנסות במערכת בכל מאפייניה למשך כמה זמן שתרצו. שירות אישורי ההגעה הכולל הודעות ושיחות הוא בתשלום. למחירון לחצו כאן

מתוך אותם אנשים שאישורי הגעה, כמה יגיעו לחתונה בפועל?

בדרך כלל כ -10% מאותם אנשים שאישרו הגעה לצערנו לא יגיעו לאירוע. כמובן שנתון זה הינו ממוצע ומשתנה מאירוע לאירוע, בהתאם למאפייני האירוע והמוזמנים.

למה לנו לעשות אישור הגעה בהתאמה אישית?

חשוב לנו להדגיש שזוהי אפשרות בלבד.

המערכת שלנו מוגדרת באופן אוטומטי לחלוטין, אך ניתן להתאים אותה אישית כמעט בכל מאפיין.

אתם תוכלו לכתוב הודעה אישית לכל קבוצה שונה של מוזמנים, כמו כן, גם הודעת התזכורת והודעת התודה ניתנות להתאמה אישית בין קבוצה לקבוצה. באירוע שתכננתם זמן רב, השקעתם הרבה כסף וכמובן זמן יקר, אנו בטוחים שתרצו להשקיע ולהתחיל את האירוע בהזמנה ייחודית ואישית מכם, לאורחים.

האורחים ירגישו כאילו ההודעה מגיעה ישירות מכם, דבר שיוסיף נופך יוקרתי ואישי לאירוע שלכם, כבר משלב אישורי ההגעה. חזקו את הקשר עם האורחים שלכם ותנו להם להרגיש מיוחדים וכמובן רצויים.

חשוב לציין ששליחת הודעה אישית למוזמנים היא הודעה זכירה הרבה יותר מהודעה גנרית, שתגרור מענה גבוה יותר מצד האורחים ואף תגדיל את החשק והרצון להגיע לאירוע שלכם.

האם אישורי ההגעה הטלפוניים הם רובוטיים (text-to-speech)?

לא.

בשביל להתמקצע ולתת את החוויה הטובה ביותר לכם ולמוזמן, אנו מקליטים את אישורי ההגעה הטלפוניים בעזרתה של קריינית מקצועית בלבד.

אצלנו ההודעה לא תשמע מוזר ולא מובנת על ידי קול רובוטי, אלא על ידי קול נעים, מקצועי וברור, שיקריא את ההודעה עם השמות שלכם, תאריך החתונה שלכם, מקום האירוע ושאר הפרטים החשובים.

האם ה-SMS נשלח מהמספר שלי?

אישורי ההגעה בסמס ואישורי ההגעה הטלפוניים יישלחו ממספר של חברת תגיעו. האורחים לא יציקו לכם ואנו נדאג לכל.

האם ניתן לשלוח הודעות SMS רק בשפה העברית?

לא, ניתן לשלוח הודעות בכל שפה שרק תרצו.

טיפ קטן - ניתן להגדיר קבוצות שונות לפי שפה, ולשלוח לכל המוזמנים באותה קבוצה הודעה בשפה שנוחה להם.

אחוז המענה יגדל והאורחים בטוח יעריכו את ההשקעה.

לאילו סוגי אירועים ניתן לעשות אישורי הגעה?

כרגע אנו מתמקצעים באישורי הגעה ב-SMS ובאישורי הגעה טלפוניים לחתונות בלבד. בהמשך אנו נציע גם אישורי הגעה לכנסים, בר/בת מצווה, בריתות ועוד.

מהי רשומה?

רשומה היא קבוצת אנשים שקשורים אחד לשני ונחשבים למספר טלפון ושם אחד. זוהי למעשה שורה בדף המוזמנים שלכם אצלנו במערכת.

רשומה יכולה לכלול אדם אחד, זוג או משפחה. אישור ההגעה נשלח למספר אחד אותו בחרתם לאותה רשומה (איש הקשר הקרוב או הזמין ביותר מבין אותה רשומה).

כל הזכויות שמורות לתגיעו © 2020